Петричанка, прима на женския футбол у нас, отчая благоевградчанки с гол и 3 асистенции

13 октомври 2009 00:10   5485 прочита
Лили Костова

Примата на женския футбол у нас Лили Костова отчая благоевградския “Спортика” с гол и 3 асистенции за победата на столичния “ЛП Суперспорт” с 5:3 на терена в село Мурсалево в поредния кръг на първенството на дамите в най-популярната игра. Момичетата на шефа на ДЮШ в елитния ПФК “Пирин” Емил Кърцелски на два пъти повеждаха в резултата до почивката, но позволиха на съперничките си да изравнят в самия край на първото полувреме и през втората част постепенно се сринаха. Две попадения за “Спортика” вкара Милослава Григорова, едно добави проектонационалката Силвия Тодорова, за която това бе първи гол за тима от областния център на Пиринско, откакто дойде през лятото от “Болярки” /ВТ/.

Още за: Л. Костова   жени   футбол   Още от: Спорт