“Перун” зарадва с класика 300 ултраси въпреки дъжда в Кресна

28 септември 2010 00:16   10189 прочита
П. Карачоров вдигна два пъти на крака феновете в Кресна

Отборът на “Перун” победи с класическото 3:0 “Хебър” пред около 300 свои привърженици, които дойдоха на стадиона в Кресна въпреки дъжда преди мача. Хлъзгавият терен създаде много проблеми на футболистите и до голяма степен помогна на гостите да опазят мрежата си суха повече от половин час. В 36-та мин. обаче Атанас Топалов бе спънат пред пеналта на пазарджиклии и сам реализира прекия свободен удар с изстрел от 25 метра. Две минути преди края на първото полувреме кадърът на “Пирин 2001” Петър Карачоров покачи на 2:0.

Пропуски от избраниците на наставника Красимир Трайков направиха Венци Стоянов, Григор Григоров и Иван Михайлов. В 73-та мин. резервата Георги Кюпов центрира и Карачоров вкара с глава за 3:0. Едва тогава хебърци тръгнаха смело напред и на три пъти се наложи вратарят Васил Костадинов, който бездействаше преди това, да спасява чисти голови положения.

“ПЕРУН”: В. Костадинов, Тросков, Тренчев, Н. Георгиев, Ангелов, Михайлов, Цветков /50-Грънчаров/, Топалов /65-Кюпов/, Григоров, Карачоров, Стоянов /70-Николов/.

Още за: ФК Перун   победа   ФК Хебър   Още от: Спорт