“Перун” спря серията загуби в Кресна

22 март 2011 00:14   6671 прочита

“Перун” победи категорично “Бенковски” с 4:1 и спря серията от две поредни загуби в Кресна. Футболистите на домакините започнаха със силен натиск, но удари на Петър Карачоров, Григор Григоров, Емил Драчев и Йордан Грънчаров не намериха целта. Вратарят на костинбродския тим капитулира в 41-та мин., когато нямаше какво да направи след мощния шут на Атанас Топалов. Той пропусна да удвои преднината на своите в 47-та мин., изпращайки топката на сантиметри над напречната греда. В ответната атака Росен Стоянов изравни и оживи чувствително действията на “Бенковски”.

Старанието им обаче отрязаха головете на Карачоров /60-та мин./ и Топалов /79-та мин./. Четвъртото попадение за “Перун” реализира старалият се много през целия мач Грънчаров в началото на 3-минутното допълнително време. След двубоя благоевградският наставник на домакините Красимир Трайков отличи бранителите Краси Ангелов, Николай Георгиев-Фичето, Иво Тренчев и вратаря Васил Костадинов.

“ПЕРУН”: В. Костадинов, Кр. Ангелов, Тренчев, Георгиев /50-Николов/, Чобанов, Григоров, Драчев /41-Б. Костадинов/, Панев, Грънчаров, Карачоров /61-Михайлов/, Топалов.

Още за: ФК Перун   победа   ФК Бенковски   Още от: Спорт