“Перун” издържа геройски на ритниците и взе 3 т. в Радомир

29 март 2011 00:16   2401 прочита

Футболистите на “Перун” геройски издържаха на безогледните ритници и победиха “Струмска слава” с 1:0 в Радомир. Гостите изнесоха малък урок по тактика на съперника през първото полувреме, но Атанас Топалов и Йордан Грънчаров пропуснаха да открият резултата. Логичното се случи в 34-та мин., когато Васил Панев промуши топката в стената след пряк свободен удар и вкара единствения гол в мача.

Втората част домакините извадиха балтиите и рядко позволяваха чисти футболни елементи на терена. Реферът Петър Доровски ги нашари с жълти картони, ала не посмя да бръкне в джобчето с червения и да отстрани плачещите за гонене грубияни. В коридата най-сериозно пострада благоевградският нападател Й. Грънчаров, който напусна принудително с подут глезен.

“ПЕРУН”: В. Костадинов, Тросков, Чобанов, Тренчев, Н. Георгиев, Панев /77-Кр. Ангелов/, Грънчаров /50-Карачоров/, Григоров, Михайлов, Драчев, Топалов.