“Перун” би в контрола юношите на “Пирин 2001” в Покровник

15 юли 2011 00:04   3840 прочита
Й. Грънчаров

Третодивизионният “Перун” победи юношите старша възраст на “Пирин 2001” с 3:1 в първата си лятна контрола. Двубоят се игра във формат 3х30 минути в базата на благоевградския клуб край с. Покровник. Футболистите от Кресна откриха резултата чрез Йордан Грънчаров, който засече топката след центриране от фаул.

Боби Костадинов удвои с красив удар в горния ляв ъгъл на съперниковата врата, а 3:0 направи Николай Цветков, който завърши добра комбинация с Атанас Топалов. Малко по-късно Н. Цветков удари и гредата на домакините. Почетното попадение за “Пирин 2001” падна минута преди края. Дебют за “Перун” направи стражът Тапигьозов, който е възпитаник именно на школата на Ивайло Андонов. Следващият спаринг на водения от наставника Красимир Трайков тим е в събота с “Малеш”.

Още за: ФК Перун   контрола   юноши   Още от: Спорт