Орлето К. Хазуров с два гола за израелци на лагер в България

23 юли 2011 00:06   2107 прочита
К. Хазуров
К. Хазуров

К. Хазуров

Кадърът на орлетата Костадин Хазуров вкара два гола за разгромната победа на израелския "Апоел" /Бней Сахнин/ с 6:1 срещу аматьорския "Локомотив" /Мз/ в първия ден на приятелския турнир "Пума Къп". Неврокопчанинът и съотборниците му в тима от еврейската държава са на подготвителен лагер в България. Бившият нападател на "Пирин", ЦСКА и "Литекс" сложи начало на голеадата в 20-та мин., а след още четири удвои разликата. До почивката на терена не се случи нищо интересно.

През втората част обаче резервата Ран набързо реализира хеттрик /60, 65, 78/, между първото и второто му попадение почетно за мездренци се разписа Миков, а погрома фиксира малко преди края с ефектна задна ножица Принс. В средата на полувремето червен картон от железничарите получи Иванов. В другия двубой от четиристранната надпревара новакът в "А" група "Ботев" /Вр/ разби "Олимпик" /Тетевен/ с 9:1 и ще спори днес с Хазуров и компания за първото място.

Още за: К. Хазуров   голмайстор   Израел   Още от: Спорт