10 август 2009 00:16   6605 прочита
Н. Петрунов
Н. Петрунов

Н. Петрунов

Новакът в Западна “Б” група “Септември” /Сим/ пропусна отлична възможност да вземе точки в Етрополе и загуби наивно от местния “Чавдар” с 1:2. Гостите не стояха никак лошо на терена, но допуснаха груби грешки, след които Антон Петров /40/ и Николай Николов /52/ вкараха в мрежата на Лъчезар Сотиров. Особено неприятно бе първото попадение, което завари неподготвен опитния страж и падна след пряк свободен удар от около 30 метра. В 24-та мин. А. Петров от домакините изпусна дузпа за събаряне на Георги Пашов. По-късно реферът Цветан Кръстев подмина идентично положение в наказателното поле на “Чавдар”. През втората част гостите доминираха, но Атанас Лясков и Петър Бандев не успяха да се разпишат. В 90-та мин. резервата Ивайло Лазаров върна един гол. Цв. Кръстев обаче се подсигури и даде последния сигнал минута по-рано. Сами сме си виновни за загубата, пропуснахме 6-7 чисти възможности. Сгрешихме фатално два пъти и бяхме наказани, коментира старши треньорът на “Септември” /Сим/ Николай Петрунов.