Най-младите спортни надежди на Банско участваха в държавно първенство по летен биатлон

06 октомври 2020 21:22   4120 прочита

Малките биатлонисти на Банско се включиха в държавното първенство по летен биатлон в м. Паничище. В състезанията, в които взеха рекорден брой участници, Клуб по биатлон-Банско участва с двадесет състезатели.

Най-добре от момичета „младша възраст” се представи Сандра Воденичарова, която в групата от 40 състезателки се класира на 6-то място. Нейните съотборнички - Маринела Михова и Никол Кленовска, успяха да влязат в топ 15. При момчетата най-добре се класира Иван Калайджиев, който също успя да влезе в топ 15.
За повечето деца това бяха първи състезателни стартове, но те се справиха чудесно, оставяйки след себе с по-голямата част от останалите биатлонисти.

През лято`2020 клубът на Банско участва на всички състезания по летен биатлон с над 25 състезатели, които спачелих

Още за: биатлон   Банско   Още от: Спорт