Награждават с домашно вино призьорите в 55-то издание на бобошевския мотокрос

08 ноември 2011 00:20   2 коментара   50019 прочита
За най-добрите домакините бяха осигурили тежко бобошевско вино
За най-добрите домакините бяха осигурили тежко бобошевско вино


За най-добрите домакините бяха осигурили тежко бобошевско вино

Призьорите в традиционния бобошевски мотокрос си тръгнаха не само с традиционните купи, но и с бутилки домашно вино от местните производители. Кметът Крум Маринов, който отново изнесе тежестта на организацията, се похвали, че състезанието може да претендира за рекорд на Гинес, след като се провежда от 55 г. без прекъсване. Около трасето в местността Миладина накаца многобройна публика, а в битка за първите места в отделните класове даваха газ десетки участници от цялата страна, макар че проявата отдавна не влиза в календара на родната федерация.

При мъжете в кл. МХ3 пръв пресече финалната линия Мартин Тодоров от "Мотошмиц", следван от Юлиян Райчов и Николай Ангелов от Варна. Най-високо на почетната стълбичка в кл. МХ1 стъпи Николай Куманов /"Крейзи Фокс Екометал"/, вторият Добромир Добрев /"Моторейсинг"-Симитли/ заслужи приза за най-атрактивен състезател. В кл. МХ2 най-бърз бе Крум Кокаров /"Фокс Депо"/.

При малчуганите в кл. МХ65 и тази година Христос Сулиос /Карлово/ нямаше конкуренция. След него финишира Алекс Димитров /"Мотошмиц"/, трети за радост на домакините завърши местният любимец Алберто Венков, който получи наградата за най-малък състезател. В кл. МХ85 победи Иван Петров /"Крейзи Фокс", а овациите на феновете обра единствената дама, престрашила се да яхне мотора Томислава Лазарова.

2 коментара
08 Ноември 2011 20:02 | 2011
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

браво на другарите Добрев, Тодоров, Райчев, Ташев, Ангелов, Рашков и Иван Гълъбов.
Успех!


08 Ноември 2011 22:18 | Христина Лазарова
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Отново пълна с невярна информация статия :)




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар