01 декември 2009 00:18   4508 прочита
Ю. Чивелиев
Ю. Чивелиев

Ю. Чивелиев

Футболният отбор на “Места” не спази обещанието си за победен завършек на есенния дял и се изложи с 2:2 срещу слабака “Бенковски” /Костинброд/ в Хаджидимово. Домакините явно подцениха съперника и бяха наказани още в 10-та мин. след несполучлив опит за изкуствена засада. Тогава се измъкна Борислав Миланов и пусна топката под плонжа на вратаря Иван Симеонов. В 20-та мин. Юсеин Чивелиев изравни, завършвайки с гол самостоятелния си пробив.

12 минути по-късно кюстендилският съдия Младен Пенев даде спорен фаул, от който Росен Стоянов отново изведе гостите напред. До края на първата част невероятни пропуски направиха Димитър Парасков, Бисер Влайков и Илиян Масърлиев. В 53-та мин. Чивелиев направи 2:2 след солова акция, но в оставащото време шансът обърна гръб на “Места”. Неприятен завършек на полусезона, дано коригираме пропуските през паузата и решим окончателно проблемите около треньорския пост, заяви шефът на хаджидимовци Илиян Синадинов.

“МЕСТА”: Симеонов, Попов, Коджебашев, Шишков, Райков /46-Безев/, Илчев, Стоилов, Масърлиев, Влайков, Парасков, Чивелиев.