“Места” поднесе ново разочарование на феновете си

29 септември 2009 00:10   5611 прочита
Георги Керезиев

Футболистите на “Места” поднесоха ново разочарование на феновете си този сезон с домакинско 1:1 срещу “Струмска слава”. След добрите впечатления от предните два мача възпитаниците на Стефан Караянев подходиха лежерно в двубоя с радомирци и трябва да благодарят на късмета си, че се разминаха със загубата. Гостите пропиляха невероятни голови положения през второто полувреме, като в самия край трима техни играчи не улучиха топката на голлинията. Началото не предвещаваше големите неприятности впоследствие за хаджидимовци. Масърлиев, Стоилов и Парасков държаха под напрежение противниковия страж Варадинов, който имаше перфектни намеси. Изненадващо на фона на развитието на срещата в 18-та мин. Йорданов поля със студен душ трибуните от малък ъгъл с изстрел непосредствено под двете сглобки. Секунди преди почивката Масърлиев успя да преодолее бившия вратар на елитния “Миньор” /Пк/ и върна надеждите на своите за пълен обрат. До такъв обаче не се стигна, от една страна, заради безидейността на домакините в нападение, и от друга заради колебливата свирка на рефера Цанко Миндалов, който на два пъти не посмя да посочи бялата точка за нарушения в полето на гостуващия тим, а в 87-та мин. остави местенци с човек по-малко за удар без топка на Георги Керезиев.
“МЕСТА”: Симеонов, Попов, Мавродиев, Керезиев, Шишков, Чилев, Стоилов /74-Илчев/, Масърлиев /46-Райков/, Топчи, Влайков /80-Безев/, Парасков.