“Места” падна в Долна Диканя с човек по-малко, остава си домакински отбор

27 октомври 2009 00:08   5936 прочита
Ил. Масърлиев

Футболният тим на “Места” загуби от новака “Витоша” с 0:3 в Долна Диканя и затвърди реномето си на домакински отбор. За пореден път от началото на сезона хаджидимовци получиха попадение след колективна грешка на защитата и позволиха на съперника да поведе още във 2-та мин. Последваха двадесетина минути на безидейно блъскане на топката в центъра, които завършиха с втори гол за “Витоша”. Гостите бурно претендираха за засада и Илиян Масърлиев заработи два жълти картона за 60 секунди и бе изгонен от главния съдия Михаил Цонев. Въпреки численото неравенство, “Места” натисна след почивката и Димитър Парасков и Георги Шишков бяха близо до целта. В 70-та мин. Димитър Мавродиев прати топката към опразнената врата на “Витоша”, но бранител изби от голлинията.

Още за: ФК Места   загуба   ФК Витоша   Още от: Спорт