“Малеш” пак започна да мачка конкуренцията, навакса изоставането и оглави подреждането

04 септември 2009 00:18   11550 прочита
Кр. Стоянов
Кр. Стоянов

Кр. Стоянов

Край на катаклизмите

Вечният претендент за професионалния футбол “Малеш” пак започна да мачка конкуренцията в третия ешелон след временните катаклизми, съпътстващи двойния провал на мисията “Б” група. Микревци наваксаха изоставането в програмата с 4:0 срещу “Миньор 1919” в мач, отложен от първия кръг, а убедителната победа ги изстреля на върха в подреждането, с по-добра голова разлика от досегашния едноличен лидер “Сливнишки герой”. С две асистенции срещу перничани се отличи Марин Георгиев. След негово прецизно центриране от фланга успоредно на голлинията в 20-та мин. за Александър Симеонов не остана нищо друго, освен да засече топката в мрежата. Благодарение на Георгиев четвърт час по-късно набъбна головата сметка и на Деян Постоловски, който в неделното гостуване на “Чепинец” реализира хеттрик. За жалост македонецът получи разстежение в началото на второто полувреме и напусна принудително. Сменникът му Васил Ташев обаче се включи ударно и придаде класическо изражение на резултата. Юношата на елитния “Пирин” се разписа със самостоятелен рейд и хубав минаващ удар в 75-та мин.

Още за: ФК Малеш   победа   ФК Миньор 1919   Още от: Спорт