Лидерът “Малеш” се забърка в голов екшън 7:4 срещу тима на Легендата

06 октомври 2009 00:20   4830 прочита
Пл. Мицански

Осем от попаденията падат до почивката, съперникът вкарва без положение

Лидерът в Югозападната “В” група “Малеш” се забърка в голов екшън, завършил с победното 7:4 на гости на “Левски” в Елин Пелин. Избраниците на Пламен Мицански изпяха старата песен на нов глас с наивно допуснатите четири попадения, всичките без реално създадена опасност от страна на съперниците. В защита микревци приличаха на разграден двор и само точният мерник на нападателите предотврати неприятна изненада. Марио Бачев даде преднина на гостите в самото начало. В 20-та мин. обаче вратарят Тодор Димитров изпусна топката след наглед безобиден фаул и равенството бе възстановено. Малко след това Благой Станков спря с ръце пробив на противников футболист и реферът отсъди дузпа, реализирана от хората на Бисер Иванов-Легендата. Драмата през това първо полувреме обаче сякаш нямаше свършване. Марин Георгиев в 28-та и Александър Симеонов в 34-та мин. отново изведоха своите напред, но секунди по-късно бранителите се замотаха в пеналта при центриране от корнер и позволиха на елинпелинчани да върнат интригата. На почивка “Малеш” все пак се оттегли с успокоителен аванс с по още едно попадение на Симеонов и Георгиев. През втората част разликата набъбна с точните изстрели на Деян Постоловски /48/ и Георги Жежев /70/, преди коженото кълбо да посети за четвърти път мрежата на Димитров след единствения сносен удар към вратата му. Грешната стъпка на “Миньор”/Бд/ увеличи аванса на тима от Микрево на върха в класирането, а двете поредни домакинства през настоящата седмица срещу “Перун” и “Сливнишки герой” са добра предпоставка за откъсване още повече пред основните опоненти за първото място.

Още за: ПФК Малеш   победа   футбол   Още от: Спорт