Каратистите на “Ишинкан” загубиха 3 финала за купа “Торнадо”

11 ноември 2010 00:18   3637 прочита
Шефът на федерацията Г. Попов похвали възпитаниците на “Ишинкан” след турнира в Пазарджик

Каратистите на “Ишинкан” /Бл/ загубиха 3 финала в турнира по киокушин за подрастващи за национална купа “Торнадо”, който се проведе в Пазарджик. Малко не достигна златни медали да спечелят Марио Василев, Денис Цветков и Петя Димитрова, които останаха втори. От останалите възпитаници на треньора Мирослав Стефанов с бронзови отличия се обкичиха Адриана Костадинова, Майкъл Гердов и Веселин Костадинов.

Именно В. Костадинов беше най-малкият състезател в проявата със своите 7 години. Той обаче не се притесни да играе с 3-4 г. по-големи съперници и дори да победи някои от тях. По време на турнира беше оповестен спортният календар на федерацията за 2011 г. Националното първенство за деца в Благоевград е насрочено за 12 март.

Още за: карате   загуба   турнир   Още от: Спорт