Й. Андреев обеща завишени премии в “Марек” за победата в Етрополе

28 септември 2009 00:16   4435 прочита
А. Кючуков
А. Кючуков

А. Кючуков

“Марек” прекъсна негативната си серия от три последователни загуби и спечели като гост на “Чавдар” /Етрополе/ с 1:0. Попадението отбеляза юношата на клуба Наско Лазаров в 18-та мин. Футболистът обаче бе заменен принудително през втората част и е със съмнение за комоцио. Лазаров ще премине днес обстоен медицински преглед, след което ще стане ясно дали ще тренира през тази седмица, или ще получи няколко дни почивка. Играещият помощник треньор Анжело Кючуков, който бе най-добрият на терена, изрази задоволството си от победата. И преди съм казал, че “Марек” играе добре и само малшансът ни доведе до последните загуби. Пропускахме да реализираме изгодни положения и това се отразяваше на резултатите. Радвам се, че момчетата също разбраха това и играха със самочувствие срещу “Чавдар”. Доволен съм от всички, те изпълниха тактическите указания и се раздадоха на терена, заяви Кючуков. Президентът на клуба Йордан Андреев, който не бе на мача, тъй като е в чужбина по бизнес дела, пък съобщи, че ще раздаде завишени премии за спечелените 3 точки.

Още за: ПФК Марек   победа   ПФК Чавдар   Още от: Спорт