Гол в продължението лиши “Германея” от победата срещу бачевци

19 октомври 2010 00:14   3651 прочита
Борис Кръстев

Футболният тим на “Авангард” стигна до 2:2 срещу “Германея” с гол в продължението на стадиона в Разлог, където домакинства отборът на с. Бачево. Автор на изравнителното попадение стана Иван Парапанов, който получи топката от Валентин Държанлиев след разбъркване в наказателното поле на гостите. Първото полувреме премина под диктовката на новака в Югозападна “В” група. Топката обаче на два пъти се разходи по голлинията на “Германея”, а пропуски направиха Парапанов и Петър Шошов. В 58-та мин. Георги Славков изведе напред тима от Сапарева баня след асистенция на Георги Везенков.

Бачевци успяха да върнат гола в 64-та мин., когато Асен Козларев се разписа директно от фаул. 11 минути по-късно Г. Славков вкара за втори път и отново съавтор на попадението бе Везенков, който можеше и сам да отбележи малко след това. Проспахме първото полувреме, но после влязохме в час. Приятно съм изненадан от “Авангард”. Играха футбол, като изключим няколко груби влизания, за някои от които нямаше да е пресилено да получат червен картон, коментира наставникът на гостите Борис Кръстев.

“АВАНГАРД”: Пирински, Парапанов, Марков, П. Пандев, Димитров, Танчев /46-В. Държанлиев/, Кр. Държанлиев, Рачовичин, Козларев, Шошов, Калоянов /46-Михайлов/.

“ГЕРМАНЕЯ”: Белчев, Гьонов, Александров, Мишев, Бояджиев, Карачорски, Стамболийски /60-Маргин/, Любенов /76-Шомев/, Везенков, Георгиев /85-Тръмбев/, Славков.