“Германея” бие, треньорът Б. Кръстев признава: Разшихме топката

01 септември 2009 00:16   2076 прочита

“Германея” се върна на коловоза на победата след двата поредни мача с фаворитите за промоция, в които записа домакинско равенство 1:1 с “Малеш” и загуба 0:1 при гостуването си на временния лидер “Сливнишки герой”. През отминалия уикенд сапаревобанчани се наложиха на свой терен с 2:1 срещу “Бенковски” /Костинброд/, но не задоволиха треньора си Борис Кръстев. Доволен съм единствено от трите точки. Играта ни беше под всякаква критика. Отдавам го на подценяването. Това бяха най-слабите ни 90 минути от началото на сезона. Имаше много ритане и борба, в дадени моменти имах чувството, че искаме да разшием топката, в самокритичен дух се изказа наставникът. Георги Шомев изведе домакините напред в 15-та мин., след още десет минути аванса удвои Светльо Сакаджийски. Съперникът върна един гол до почивката, а втората част на игрището не се случи нищо запомнящо се.

Още за: ФК Германея   победа   ПФК Малеш   Още от: Спорт