ФК Банско с много важен домакински тест срещу Септември (Симитли)
26
март
2026
17:43
2244 прочита
2244 прочитаФК Банско приема Септември (Симитли) в регионално дерби от 25-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата е на 28 март от 15:00 ч. на стадион „Свети Петър“ в курортния град.
Домакините продължават тежката си серия и нямат победа вече в 11 поредни двубоя, като за последно спечелиха с 2:1 срещу Оборище (Панагюрище) на 18 октомври миналата година.
През есента двата тима направиха равенство 0:0, а сега домакините са крайно амбицирани да прекъснат серията и да запишат пети успех от началото на сезона и първи от началото на пролетния дял.
Добрата новина за старши треньора Борис Галчев е, че няма наказани и контузени футболисти.







32
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.