13 юли 2009 00:08   9062 прочита
Б. Кондев
Б. Кондев

Б. Кондев

Феновете на орлетата не харесаха играта на новото попълнение Борис Кондев и на резервата Николай Димиров при победата с 1:0 в първия летен тест срещу “Банско”. Нападателят от Разлог се отличи с пропуските си пред гола, а влезлият след почивката негов съотборник от вече несъществуващия втородивизионен “Пирин” изнерви агитката с поредица грешни подавания. Калоян Стоянов вкара единственото попадение в 37-та мин. след пас на Борис Галчев и веднъж улучи гредата. Същото направи и Драги Коцев, а на отсрещната страна десния страничен стълб уцели Марио Близнаков, пропилял още една златна възможност да разстреля от упор стража Макенджиев. Първите двайсетина минути бяха за банскалии, след което гостите наложиха волята си. С направените смени през втората част качеството на мача спадна драстично. Пиринският наставник Наджи Шенсой не скри, че съставът му от първото полувреме ще е основният и в първенството. Косоварят постави в рамката Макенджиев, отдясно на защитата оперираше Мирослав Ризов, централна двойка сформираха Георги Георгиев и Радослав Митревски, отляво на тях действаше Юли Попев. Бетонирано в средата на терена е карето Коцев, Паланков, Галчев и Пеев, а в атака ще се залага на К. Стоянов и Кондев. Вторите 45 минути бяха отредени за експерименти. От трибуните на ст. “Свети Петър” видя дебюта в зелено-бяло на своя син Върбан Хаджигаев регионалният лидер на ГЕРБ Костадин Хаджигаев.

Още за: фенове   Б. Кондев   Н. Димиров   Още от: Спорт