Два автобуса привърженици на Монтана пристигат в Благоевград

19 ноември 2014 14:28   2 коментара   5905 прочита


От Пирин зоват публиката за подкрепа

Близо два автобуса с привърженици на ФК Монтана се очакват да пристигнат в Благоевград тази събота, когато е дербито между първия и втория в БФГ. Орлетата се изправят срещу лидера от северния град във важен мач, два кръга преди края на есенния полусезон.

Днес от благоевградския клуба разпространиха и апел към привържениците си за подкрепа във важния мач. Ето както се казва в него:

Футболистите, треньорите и ръководството на ОФК Пирин Благоевград приканват привържениците на клуба да подкрепят „орлетата” в предстоящата среща с временния водач в Б ФГ - ФК Монтана.

Скъпи приятели,

Като основни носители на прословутия „пирински дух” Ви приканваме горещо да окажете помощ от трибуните на ст. „Христо Ботев” в събота, така както го правехте до сега, в изминалите двубои през сезона. Предстои ни една от важните стъпки към преследваната цел – завръщане в А ПФГ, която бихме постигнали само с вашата искрена и силна опора. Като една истински спортсменска публика, ние сме сигурни, че благодарение и на вас ще успеем и покажем, къде е мястото на Пирин на родната футболна карта.

Димитър Христов


Още за: ОФК Пирин   дерби   мач   Още от: Спорт

Принтирай статия
2 коментара
20 Ноември 2014 10:46 | .
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

ПИРИН крачи уверено към "А" група, успех! А на сламаро диарийчна циганка да му сере в простата муцка!


20 Ноември 2014 19:39 | петричанец-бойо ибрико
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

и аз ки доих с колелото; ама нема билети-сичко е разпродайно-очакват се 40000-хахахахахахаха




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар