Дупничани 4-ти в суперлигата с бърза победа срещу “Арда”

03 януари 2011 00:16   1859 прочита
Н. Найденов
Н. Найденов

Н. Найденов

Бърза и лесна победа на гости на “Арда” записа отборът на “Марек Юнион Ивкони”. Момчетата на Найден Найденов надделяха срещу кърджалии с 3:0 /25:22, 25:19, 25:15/. Дупничани превъзхождаха опонентите си във всички компоненти на играта и наложиха волята си още от самото начало. Блокадата и защитата се оказаха непреодолими за съперниците, бомбените сервизи допълнително наклониха везните в полза на марекчани. Най-завързан край имаше първата част, когато домакините спасиха четири поредни геймбола за гостуващия тим.

Наставникът Найденов обаче използва правото си на две почивки и възпитаниците му преодоляха временния шок. По същото време в Бургас “Лукойл Нефтохимик” удари на 0 “Левски Волей”. Преди изиграването на останалите 3 срещи от кръга класирането оглавява “Пирин-Балканстрой” с 31 т., пред ЦСКА - 29, “Лукойл” - 24, “Марек” - 22, “Монтана” - 19, КВК “Габрово” - 18, “Арда” - 17, “Левски Волей” - 14, “Калиакра” - 7, “Славия” - 6, “Черно море” - 2, и УНСС - 0.

Още за: Н. Найденов   волейбол   победа   Още от: Спорт