Четири момичета на Спортика директно в ефира на медийния гигант Eurosport



Четири състезателки на ФК Спортика Благоевград ще имат уникалният шанс да попадна в обектива на камерите на френският телевизионен гигант Eurosport. Медията ще предава ще предава пряко световната квалификация за жени между България и Франция. Мачът е тази събота в Ловеч (23. 11. 2013 г.) и стартира в 19:00 часа. Двубоят ще бъде излъчен директно и в българската секция на телевизията, а също така ще бъде достъпен за всички абонати на Eurosport International по цял свят. Сигурно е, че и гостуването на отбора на Емил Кърцелски на Франция ще бъде предавано пряко от Eurosport, но не е ясно дали сигналът ще достигне и до България. Визитата на нашия тим в Льо Ман ще е само четири дни след срещата в Ловеч в събота.
Ответният двубой в квалификациите за Канада 2015 от група 7 е на 27 ноември. В разширения състав на Емил Кърцелски попаднаха четири състезателки на Спортика. Вратарката Станимира Мътарова, защитничките Анелия Кукунова и Веселина Махлелиева и нападателката Кристина Петрунова. Вчера националния селекционер обяви имената на повиканите, а поради контузия от списъка отсъстват Евдокия Попадинова и Вени Дони Сърбинска. До момента България има една точка след три мача, а Франция е с пълен актив от шест след два двубоя.
Лъчо Петров
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.