Благоевградчанинът Страхил Попов напусна с контузия при първата победа на Касъмпаша

22 септември 2019 10:49   4165 прочита

Националът Страхил Попов започна като титуляр за Касъмпаша при победата с 3:0 над Анталиаспор, но беше заменен в 28-ата минута поради травма.

Общо три принудителни смени трябваше да извърши треньорът на Касъмпаша, включително и на звездата Рикардо Куарешва, който напусна още в 16-ата минута. През първите 45 минути не се стигна до гол, но и трите паднаха след почивката. Мустафа Мектемек откри в 53-ата, а Маме Тиам удвои само седем по-късно.

Десет минути преди края Тиам вкара и втория си гол в мача и оформи крайния резултат. Това бе първа победа за Касъмпаша от началото на шампионата, а успехът отлепи истанбулци то дъното на класирането. Все още не е ясно, колко тежка е контузията на Страхил и колко време ще отсъства от терените.