Благоевградчанин вкара два гола за 15 минути срещу албанци

27 януари 2010 00:18   3119 прочита
Г. Даскалов
Г. Даскалов

Г. Даскалов

Бившият нападател на “Пирин” и “Беласица” Георги Даскалов вкара два гола за победата на казахстанския “Иртиш” с 3:1 срещу албанския ФК “Тирана” в спаринг, игран в турския курорт Анталия. Благоевградчанинът престоя на терена едно полувреме, като реализира попаденията в рамките само на 15-ина минути. След контролата тимът от Павлодар бе разпуснат в почивка и футболистите се прибраха по домовете си до края на седмицата.

От 1 февруари съставът отново подновява тренировки в южната ни съседка. Първенството на бившата съветска република се провежда по схемата пролет-есен и по традиция местните отбори изкарват предсезонната си подготовка предимно в южната част на Турция. До миналата година в “Иртиш” се подвизаваше още един футболист от Пиринско - петричанинът Димитър Наков, но след изтичането на договора му не получи предложение за нов и се завърна в родината в очакване на оферти от наши клубове.