Бившата звезда на Спортика В. Гоцева - Меси дебютира за Локо Пловдив в мач за историята

05 февруари 2020 09:28   5527 прочита

Креативният полузащитник Вероника Гоцева дебютира за новия си отбор Локомотив Пловдив, в исторически мач. Момичетата на треньора Ангел Славов надиграха юношите на Златоград с 2:1. Двубоят се указа много интересен за зрителите по трибуните. През първото полувреме гол така и не падна в нито една от двете врати,но за сметка на това пловдивчанки се отчетоха с няколко пропуска. На почивката треньорът Ангел Славов, направи пет смени.

В 50минута при едно остро центриране от дясно на Александра Янева футболист на домакините засече топката с крак и кавалерски си отбеляза автогол.Мирослава Пейкова удвои след многоходова атака. Локомотив Пловдив е на лагер в Златоград, преди старта на втория дял от първенството при жените. С привличането на най- опитната състезателка на Спортика Вероника Гоцева, пловдивчанки ще преследват топ 3 в крайното класиране.