Безобразен “Марек” в Кърджали, само Вълчев и Баев не стигат

15 февруари 2010 00:16   2912 прочита

Волейболни страсти

“Марек Юнион-Ивкони” побърза да заличи отличните впечатления от победата в регионалното дерби срещу “Пирин Балканстрой” и се върна към сивотата в играта си с поражение в Кърджали от “Арда” с 1:3 /20:25, 25:20, 22:25, 18:25/. Тодор Вълчев и Бранимир Баев бяха единствените състезатели на гостите, които не трябва да се срамуват от представянето си. Двамата завършиха съответно с 19 и 15 т., но само техните усилия не стигнаха за нещо повече от един гейм.

В решителната трета част дупничани поддържаха равновесие до 10:10, след което направиха серия от безобразни грешки и позволиха на съперниците с лекота да затворят мача пред 900 екзалтирани фенове в зала “Арпезос”. Центърът на кърджалии Златан Йорданов и капитанът Невен Нешев бяха най-резултатни в срещата - с по 21 т.

“МАРЕК ЮНИОН-ИВКОНИ”: Вълчев - 19, Баев - 15, Минчев - 14, Иванов - 7, Лазаров - 4, Лобутов - 2, Величков-либеро /Георгиев - 2, Асенов/.

Още за: волейбол   дерби   Дупница   Още от: Спорт