Беласица Петрич победи Вихрен Сандански с 3:2



Беласица-Петрич победи с 3:2 след изпълнение на дузпи Вихрен и продължава битката за място в Югозападната "В" група. В редовното време на мача, игран в Симитли двата отбора не успяха да си отбележат гол и двубоят приключи 0:0. При 11- метровите удари петричани показаха по- здрави нерви, докато тима от Сандански пропусна на три пъти от бялата точка. Беласица сбърка само веднъж, след като капитана Марин Георгиев пропусна при втория удар. Повече от 1000 зрители от Петрич и Сандански пропътуваха разстоянието до Симитли за да подкрепят своите любимци
С тази победа Бела заслужи званието областен първенец в зона Благоевград, а председателят на зоналния съвет Александър Кабзималски връчи купа на победителите. На 3 юни в София ще бъде теглен жребия, като бяло- червените очакват своите съперници от зона София и зона Пазарджик.
Виктор Петров
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.