Банско със 7-ми пореден мач без загуба

23 ноември 2021 00:26   4736 прочита

Дубълът на Хебър завърши наравно 1:1 с Банско в среща от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига.Срещата се игра на стадион "Васил Левски" в Долна баня и премина в коректен тон. В класирането Банско е 7-ми с 29 точки, а Хебър-2 е 16-ти с 16 точки.

До почивката гол не падна, а съперниците си размениха по едно попадение след почивката.

"Козлите" нанесоха първи удар, откривайки резултата  чрез Никола Мицански в своя полза, а хебърци се върнаха в мача с попадение на Даниел Кадьов. До края на срещата двата тима заложиха на игра без особени рискове и логично поделиха точките от двубоя.

Това бе 7-ми пореден мач без загуба за Банско под ръковоството на играещия треньор Борис Галчев, предаде pirinsport.com. В последния есенен кръг Банско приема Чавдар Етрополе, а Хебър-2 гостува на Надежда Доброславци.

Още за: Банско   мач   Победа   Още от: Спорт