Банско победи при гостуването на Любимец

11 ноември 2012 18:38   3063 прочита

Труден успех измъкна отборът на Банско при гостуването си на Любимец. В двубой от 11-я кръг козлите спечелиха с 2:1 и изместиха съперникът си от 7 – то място във временното класиране на Б група. В 25-ата минута Антон Огнянов изведе Любимец напред.

Десет минути по-късно Благой Наков вкара поредния си гол за Банско. Той завърши продължителна атака на гостите, след като получи отличен пас от Попев. В 73-ата минута Любослав Войнов, който е син на бившия футболист на Пирин и ЦСКА Христо Войнов донесе победата на Банско с попадение за 1:2. Доволен бе и изпълнителния директор на Банско Красимир Горанов. С днешния успех Банско събра актив от 16 точки, но изостава на цели 8 от първия в класирането Спартак Плевен.