“Авангард” издържа само едно полувреме на темпото на “Места”

16 ноември 2010 00:16   3199 прочита

Футболистите на новака “Авангард” /Бачево/ загубиха от “Места” с 1:3 на стадиона в Разлог. Символичните домакини започнаха отлично мача и дори успяха да поведат чрез Петър Шошов в 30-та мин. Физическите им сили обаче се изчерпаха и само след 5 минути Ангел Чилев изравни с удар отблизо. В началото на второто полувреме Илиян Масърлиев проби мощно, комбинира с Ангел Глушков, който му асистира за 2:1. Последваха пропуски на Глушков и резервата Юсеин Топчи пред бачевската врата. Логичното се случи в 74-та мин., когато нов рейд на Масърлиев по дясното крило завърши с прострелно центриране и майсторски шут в мрежата на ексорлето Александър Методиев - 3:1.

“АВАНГАРД”: Пирински, В. Държанлиев, Марков, П. Пандев, Димитров, Рачовичин, Парапанов, Кр. Държанлиев, Козларев, Хр. Димиров /85-Калоянов/, Шошов /70-Назарков/.

“МЕСТА”: Симеонов, Полимеров, Г. Шишков, Коджебашев, Ряхов, Занев, Масърлиев /75-Райков/, Чилев /52-Топчи/, Глушков, Чивелиев, Конедарев /67-Методиев/.

Още за: ФК Авангард   загуба   ФК Места   Още от: Спорт