Зверство: Ром изнасили петокласник в училищната тоалетна

07 декември 2014 15:36   10 коментара   16415 прочита


Момченцето е прието в болница със сериозни разкъсвания

Ром е изнасил петокласник в ОУ „Антон Страшимиров“ в село Дебелт. За да разкаже за зверския случай в редакцията на Флагман.бг се обадила майката на пострадалото момченце.Инцидентът станал в петък, разказа Донка Т. Тогава 11-годишното детенце казало на учителя си, че ще отиде до тоалетна. Там обаче се сблъскал с насилника си Брайко К.

Осмокласникът, който е от голям ромски род в Дебелт, заключил малчугана в тоалетната и го изнасилил. Момченцето се прибрало вечерта в дома си и не искало да каже нито дума на майка си, докато не станало ясно, че кърви.

Детето е прието в МБАЛ-Бургас със сериозни разкъсвания и ще остане там още няколко дни. Полицията вече е разпитала пострадалия ученик, родителите му, както и учителите от ОУ „Антон Страшимиров“.

Директорката на училището Таня Вангелова, разбирайки за инцидента, се е покрила и не отговаря на многобройните телефонни обаждания, твърди "Флагман"./Блиц

10 коментара
07 Декември 2014 17:07 | че гевара
Оценка:
6
 (
8
 гласа)

нормално...


07 Декември 2014 17:39 | ?
Оценка:
26
 (
26
 гласа)

"Полицията вече е разпитала пострадалия ученик, родителите му, както и учителите от ОУ „Антон Страшимиров“. А приброло ли е на топло и "посъветвала" ли е с бухалки рома?


07 Декември 2014 17:54 | истината
Оценка:
30
 (
30
 гласа)

Разследващите стигнали до извода, че виновен е петокласника. Не е трябвало да ходи на тоалетна, докато там има циганин от голям и богат род.


07 Декември 2014 18:19 | 497977
Оценка:
20
 (
20
 гласа)

че гевара написа:нормално...

... за поне 15 годишна присъда


08 Декември 2014 06:54 | Пу
Оценка:
9
 (
9
 гласа)

смърт!


08 Декември 2014 07:58 | Българина
Оценка:
13
 (
13
 гласа)

Липсата на строги наказания и покровителството от политиците, за извършващите се ежедневно престъпления от циганите в Р. България, вече 25 години, дават смелост и на техните наследници да извършват такива долни прояви, както и др. престъпления и нарушения. Не става ясно дали изнасиленото момче е от цигански произход или българче! Това не оневинява малолетният престъпник, но има голяма значение за Обществото. Защото ако е българче, българската общност трябва да реагира много остро.


08 Декември 2014 15:27 | наблюдател
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Кастрация и в Бобовдол-там знаят какво да го правят на изнасилвача.


09 Декември 2014 09:43 | тамерланд
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

ДЕПОРТАЦИЯ НА ЦЕЛИЯ ЦИГАНСКИ КЛАН ОТ БЪЛГАРИЯ СТИГА ТОЛКОВА ТЪРПЕНИЕ ИЛИ ЗАКОНА НА ЛИНЧ


09 Декември 2014 11:20 | 99999999
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

УВАЖАЕМИ СЪДИИ И СЪДЕБНИ ЛЕКАРИ, Това е за ВАС и по скоро дело от ВАШИТЕ БЕЗДЕЙСТВИЯ, СЕГА Е ТОВА, А УТРЕ ЩЕ СА ВАШИТЕ ДЕЦА, СЪС СИГУРНОСТ ТОВА ДЕТЕ НЯМА ДА БЪДЕ НОРМАЛЕН ЧОВЕК, А И Е ВЪЗМОЖНО ТО ДА Е ПРИЯТЕЛ ИЛИ СЪПРУГ НА ВАШИТЕ ДЪЩЕРИ, ТАЗИ ТРАВМА КАК СЕ ЛЕКУВА ?
Много коментари и то без почвени, а как се чувстват родителите на пострадалото от този изверг и малкото момче


09 Декември 2014 13:06 | истината
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

До 99999.....

Коментара Ви е правилен, с изключение само на едно..... съдиите и съдебните лекари не бих ги нарекъл Уважаеми!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар