Закани за убийства, пиян шофьор и вандалщина в Югозапада

13 май 2025 23:03   637 прочита


През изминалата нощ дупнишки полицаи са установили водач на л.а.“Опел“ да управлява след употреба на алкохол. Проверката е извършена в Сапарева баня на ул. „Трети март“. Направеният тест  на водача с техническо средство е отчел 1.73 промила алкохол в издишания въздух. Взета му е кръв за анализ. Водачът – 42-годишен, е задържан с полицейска заповед. Бързо полицейско производство е образувано по случая в РУ Дупница, автомобилът е иззет на паркинг на РУ Дупница. За случая е уведомен дежурен прокурор.

Вчера в РУ Дупница е постъпил сигнал, че 58-годишен мъж от гр. Бобошево е отправил закана за убийство към родителите му. Бързо полицейско производство е образувано по случая, уведомен е дежурен прокурор.

Бързо полицейско производство за упражнено домашно насилие е образувано снощи в РУ Дупница, 49-годишен дупничанин е отправял закани към партньорката си. За случая е уведомен дежурен прокурор.

2 досъдебни производства за повреждане на чужда собственост са образувани вчера в РУ Дупница – в с. Джерман е срязан спирачен маркуч на л.а. „Мерцедес“, в Дупница са срязани гумите на л.а. „Фолксваген“. За случаите е уведомена прокуратурата.


Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар