Тежка катастрофа затвори пътя Велико Търново – Гурково, 2-ма загинали, 2-ма тежко ранени
1390 прочита
Тежка катастрофа между лек автомобил и товарен камион затвори за движение пътя Велико Търново – Гурково. Инцидентът е станал около 19:30 часа в района на Присовските завои, съобщават от полицията.
По първоначална информация на място са загинали водачът на лекия автомобил и един от пътуващите с него. Ударът е бил изключително силен, като към момента не се съобщава за оцелели в автомобила.
Причините за тежкия пътен инцидент все още се изясняват.
По неофициална информация, водачът на лекия автомобил е предприел изпреварване на няколко коли, навлиза в насрещното и се удря в тира.
Районът е отцепен, а движението по отсечката е напълно преустановено. Леките автомобили се пренасочват по обходен маршрут през Дебелец, докато екипи на полицията и спешните служби работят на място.

_242843.jpeg)





13
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.