Съдът в Белград гледа делото за екстрадиция на Цветан Василев
16
март
2016
10:05
2 коментара
4088 прочита



Цветан Василев - на разпит. Очаква се днес банкерът да даде показания пред висшия съд в Белград, информира Нова телевизия.
Делото му за екстрадиция трябваше да се проведе още миналия месец, но Василев не се яви в съда заради здравословни причини.
Банкерът е привлечен като обвиняем за длъжностно присвояване в особено големи размери, но от 2014 година пребивава в сръбската столица.
Главният прокурор Сотир Цацаров вече е сезирал европейските институции за дългото отлагане на решението за екстрадиция от страна на сръбското правосъдие. Каквото и да реши съдът при съседите обаче, крайната дума за съдбата на банкера ще има сръбският министър на правосъдието./Novini.bg
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.