Стара кримка обра попа на Бояна! Камерите го хващат, правосъдието – не



Обирджия се оказва уловим за камерите, но не и за властите. Екип на „Здравей, България” тръгна по сигнал на зрители за това как действа крадецът.
Последният случай е от столичния квартал „Бояна”. Свещеникът от храма „Свети Пантелеймон” е бил на служба, когато крадецът разбива стъклото на автомобила му и взима чантата му.
Въпросният обирджия е стар познайник на полицията - Тодор Маринов, на 40 години от София с множество криминални прояви. В интернет се разпространяват кадри от кражбите му, съобщава Нова телевизия.
Свещеникът разказа, че не е подал жалба в полицията, тъй като и друг път е ставал жертва на кражби, подавал е жалби, но не е имало резултати въпреки кадрите от камери.
Хората разказват, че Тодор Маринов се издържа именно по този начин. До момента има над 40 кражби. /pik.bg
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.