ПОТРЕСАВАЩО: Мъж наби баба за 15 лева!
22
май
2025
15:06
896 прочита

34-годишен е задържан за грабеж в Симеоновград, съобщиха от полицията.
Той проникнал в дома на своя съгражданка на 88 г., след като счупил прозорците на къщата й. След като й нанесъл удари по главата откраднал 15 лева и златните й обеци.
Случката се е разиграла на 16 май, но близките на пострадалата жена не сигнализирали в полицията. Това станало след сигнал вчера от съсед на възрастната жена, предаде Dariknews.
В хода на работата полицаите установили и задържали съпричастен към извършеното престъпление мъж от града, познат с подобните си прояви. Той е задържан за срок до 24 часа по образуваното досъдебно производство.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.