Полицията в София разследва изнасилване на едно от децата, които се издирваха
10
октомври
2016
11:27
4032 прочита



Снимки на децата, публикувани на Фейсбук страницата на СДВР
Полицията в София е задържала мъж, за когото има подозрения, че е изнасилил едно от изчезналите момичета от дома за настаняване в столичният квартал "Люлин". Девойката е дала показания пред разследващите, като в момента се установява какво точно се е случило, съобщи БНР.
Момичето, чиято самоличност за момента от полицията не съобщават, е било открито на адрес в София, като първоначално мъжът не е бил намерен там.
Вчера обаче той е арестуван и в момента се намира в ареста. Две момичета и едно момче бяха в неизвестност близо два дни, след като избягаха от дома в "Люлин" на 7-и октомври. Две от децата бяха намерени в село до Монтана, а третото в столицата./24chasa.bg
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.