Погребаха убития моден бос Александър Антов

16 януари 2016 15:24   3357 прочита


Служители, близки и приятели на разстреляния бизнесмен Александър Антов го изпратиха на гробището в Бояна. Църквата не успя да събере всички, които бяха дошли да се простят с него. Шефът на модна къща "Агресия" беше убит в края на миналата седмица.

Дъщерята Мая и майката на Александър Антов поведоха траурното шествие. Валентин Михов, Любомир Стойков, рапърът Устата, Соломон Паси са част от публичните личности, дошли да изпратят приятеля си. Бившите директори на полицията ген. Васил Василев и ген. Красимир Петров се поклониха пред тленните останки, предаде 24 часа.

Въпреки обилния снеговалеж и студеното време служителите от фирмите на Антов дойдоха да се простят с него, а някои от тях са пътували и от провинцията.


Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар