Почина жената, която се заля с бензин и се подпали

26 януари 2018 12:09   3367 прочита


Почина жената от ромската махала на врачанското село Бъркачево, която се заляла с бензин и се подпалила след поредния скандал с мъжа си.

57-годишната Павлина Демирова получила над 80% изгаряния и въпреки намесата на лекарите от клиниката по изгаряния в столичния институт "Пирогов", издъхнала около 21:30 ч. снощи, съобщиха нейни близки.

Полицията продължава да разследва всички обстоятелства случая.

Не се изключва и версията не тя да е посегнала на живота си, а съпругът й Съби да я е залял с бензин и да е драснал клечката. Взети са му обтривки на ръцете за наличие на петролни продукти.

Пред криминалистите Съби отрекъл да е съпричастен към подпалването на Павлина и казал, че излязъл от дома си малко след като се скарал с жена си.

Според хората от Бъркачево Съби злоупотребявал с алкохола и често пребивал жена си, която бягала при съседи или близки, но после отново се връщала./.bulnews.bg/


Още за: жена   инцидент   бензин   Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар