Питбул наръфа зверски хлапе в селски парк (СНИМКИ)

27 май 2017 12:36   3 коментара   10588 прочита


Питбул жестоко нахапа дете. Инцидентът е станал в пловдивското село Динк, съобщава trafficnews.bg. Родителите на нахапания Димитър искат стопанинът да махне агресивното животно от населеното място. Хората се страхуват да пускат децата си сами по улиците. Стойчо Марков излязъл на разходка с един от двата си питбула в парка на селото.

Кучето било с нашийник, но без намордник. Тогава до Стойчо и животното се доближили играещи в парка деца. Започнали да хранят животното със слънчоглед. Попитали собственика дали кучето е лошо и хапе, но той им отговорил отрицателно. Когато малкият Димитър минал зад кучето, то изведнъж станало агресивно. „Не зная какво му стана, скочи. Аз се отдръпнах, то ме одраска по бузата и после ме захапа по корема”, разказва пострадалото момче. В момента детето има огромно синьо петно под пъпа, виждат се и зъбите на нападателя му. От полицията обяснили на махйката на Димитър, че може само да предупреди собственика на кучето. Кметът на селото също няма големи правомощия.

Единственото, което може да направи, е да състави акт. Стойчо Марков, собственик: Не казвам, че не съм виновен. Пуснал съм кучето, но не съм искал да го нахапе. Майката на пострадалото момче е категорична, че няма да е спокойна, докато питбулите са в селото./Blitz.bg


Още за: питбул   хлапе   парк   Още от: Синя лампа

Принтирай статия
3 коментара
27 Май 2017 13:25 | Байко
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Що не ги забранят тез питбули, какво им е полезното? Да хапят? Сухоземни крокодили.


28 Май 2017 09:57 | хахаха
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

писалия статията е много грамотен 100%


29 Май 2017 08:05 | Боби
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Кучетата не се раждат лоши, както и хората. След това ставаме изроди и кучетата благодарение на хората !!!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар