Нови разкрития за 4-то помощно: Дете се изпуска, бият го. Дават хапчета на друго без нужда

13 октомври 2014 09:34   1 коментар   9818 прочита
Снимка: 4pu-internat.org/
Снимка: 4pu-internat.org/


Снимка: 4pu-internat.org/

Мъжът ми отиде да вземе дъщеря ни. Той обаче се натъкна на следната гледка - две жени от помощния персонал държат дете, а един от преподавателите го бие с пръчка дете, защото се изпуснало. Това разказа пред bTV майката Цветанка Димитрова. Дъщеря й Цвети е записана в 4-то помощно училище, пише "24 часа".

Когато мъжът се опитал да говори с директорката, тя казала, че такова нещо няма как да се случи. "Вие сънувате", отговорила тя на бащата.

Цветанка Димитрова обясни, че дъщеря й е била упоявана системно от персонала. "Аз казах на леличката, че не трябва да пия лекарства, но тя ми даде розово хапче", разказала пред майка си Цвети. Димитрова обясни, че през първата седмица в училището всичко било нормално. "Поне по думите на Цвети, защото никога не ни даваха да прекрачваме прага на училището", каза майката

1 коментар
13 Октомври 2014 11:26 | Бог да пази българите
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

Запознайте се със:"Citizens commision on human rights"-международна гражданска комисия с некомерсиална цел, за защита на пострадали от психотропни вещества! Над 7 милиона деца в Америка ги лекуват от измислената хиперактивност, разгледайте всичко, бъдете бдителни, отровителите отдавна са в България! Информирани и защитени!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар