Мъж се бори за живота си след удар от паднала ламарина във Враца
3350 прочитаВрачанин се бори за живота си, след като ламарина се стовари върху него, съобщиха от полицията.
Критично е състоянието на пострадалия вследствие на раните, получени след силния вчерашен вятър.
Съобщение за ранения мъж е постъпило в полицията от дежурен лекар в Центъра за спешна медициснка помощ във Враца. Около 13.30 вчера, когато вятърът беше в стихията си, линейка се е отзовала на сигнал за тежък инцидент. Причина за него е падналата покривна ламарина, която се стоварила и едва не обезглавила 39-годишния мъж. Той останал да лежи на земята, а минаващите граждани сигнализирали на телефон 112. Инициалите на ранения са Д.П., а след оказаната му спешна помощ, той е транспортиран до болница "Токуда" в София. Състоянието му е изключително тежко вследствие на множествено счупване на основата на черепа, лицето му е нарязано от метала.
Другият пострадал мъж в района на "Дъбника", върху когото се стовариха счупени стъкла е без опасност за живота, въпреки сериозните си наранявания.
/bulnews.bg/







36
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.