Млад мъж загуби живота си след страшен удар в дърво насред село

11 април 2015 11:27   10343 прочита


Отново черен Великден по пътищата, само за денонощие над 20 с опасност за живота

24-годишен мъж загина на място в тежка катастрофа, причинена от бясна скорост в населено място. Сигналът за произшествието е получен вчера в 04.15 часа в Районно управеление „Полиция”-Лозница. Това съобщиха от ОД на МВР-Разград.М.А. от село Раковски се движел с висока скорост в посока от град Лозница към град Разград. На ляв завой по улица „Ал. Стамболийски” в село Синя вода управляваният от него автомобил „Ауди А4” излиза от пътя и се блъска в дърво.

При силния удар водачът, който е бил сам в колата, загива. По случая се води досъдебно производство по чл.343 В, ал.1, В от НК.

Само през изминалото денонощие у нас са станали 21 тежки катастрофи, при които загинаха дядо с внучето си, а 20 души са били тежко ранени и са с опасност за живота.

Общо ранените са при станалите пътнотранспортни произшествия са 25.

На територията на София са станали 73 леки и три тежки пътни инцидента, при които има четирима ранени.

От началото на годината тежките 1583 катастрофи са отнели живота на 151 души по пътищата на страната. 1927 са ранените, припомнят от пресцентъра на МВР./ Блиц

0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар