Крими сага: Синът на Йоско Костинбродския се заканил да "очиства" враговете на татко си!

08 юли 2018 12:09   3 коментара   24045 прочита


Групата на сина на Йоско Костинбродския - Иван Йосифов, бе задържана на връх Шипка преди няколко дни, където гангстери имали оперативка. Според шефа на специализираната прокуратура Иван Гешев наследникът на Йосиф Йосифов - Костинбродския подготвял екзекуциите на прокурори и полицаи, ангажирани в разследването на тежки престъпления, пише "Уикенд". Сред мишените на бандата са били обвинителите Емил Галипонов и Георги Мойсев, които са прокурори по делата "Килърите 4" и срещу бандата на Стефан Бонев - Сако за търговия с дрога.

В първия процес обвиняем е Йоско Костинбродския, който е задочно подсъдим за стрелбата срещу Киро Японеца. От 4 години насам обаче Костинбродския е в неизвестност, като според различни данни се укрива в Сърбия и Гърция. Съмненията на антимафиотите са, че синът му Иван е искал да ликвидира прокурор Галипонов, за да осуети съдебния процес срещу баща си и за да всее страх срещу други представители на прокуратурата и МВР. "Като очистим двама - трима, другите ще ги е страх да се занимават с нас" твърдял пред членове на бандатата си Иван. След задържането на групата няколко от арестуваните са дали показания срещу наследника Йоско.

"Аз търгувам с наркотици, не съм убиец. Беше ми заповядано да следя маршрута на прокурор Галипонов и да установя къде живее той и какви са навиците му", направил е самопризнание хората на Малкия Костинбродец. Заради опасения за сигурността на прокурорите те са поставени под охрана. Мерки за сигурност взети и срещу трима криминалисти от отделите "Убийства" и "Терор" в ГДБОП, които също са нарочени за разстрел. Според ченгетата основният бизнес на Иван Костинбродския търговия с наркотици. Неговите дилъри са контролирали търг кокаин, хероин и марихуана в столичните квартали "Дружба"./Блиц

 


Още за: йоско   син   убийства   Още от: Синя лампа

Принтирай статия
3 коментара
08 Юли 2018 14:51 | Белия
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Това не е вярно всичко е на маджо и на бойко интервенции. ще дойде и тяхното време да ги видиме с белезниции. има време


08 Юли 2018 15:58 | Хан Аспарух
Оценка:
2
 (
6
 гласа)

ЗАЩО НЕ СЕ ПРАВИ КАКТО В ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ?
ТЕЗИ НЕ СЕ ТИРАЖИРАТ НА ПЪРВИТЕ СТРАНИЦИ НА ВЕСТНИЦИТЕ, А ПО ТИХО СЕ ОЧИСТВАТ ОТ СПЕЦИАЛНИТЕ ЧАСТИ.


08 Юли 2018 19:11 | Бой
Оценка:
2
 (
4
 гласа)

Помочковци власта е виновна смартно наказание




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар