Камион смля патрулка в двора на КАТ



Да катастрофираш в двора на КАТ и то с полицейска патрулка! Големият карък е водач на камион, а невероятното меле се е разиграло във Враца.
Разсеян шофьор натресе паркирана полицейска кола под носа на пътните полицаи, става ясно от съобщение на МВР, цитирано от Всекиден.
Около 16,30 ч. вчера в двора на КАТ във Враца товарен автомобил „Нисан", управляван от жителя на Козлодуй Н. Николов с 20 години стаж като шофьор в категория „С", се блъснал в паркиран „Ленд Ровър Дефендър", собственост на дирекция „Гранична полиция" - София.
Няма пострадали при инцидента, а нанесените материални щети възлизат на около 200 лева.
Причината за произшествието е неправилна маневра при движение на заден ход, установиха от полицията. Николов е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. Съставен му е акт по Закона за движение по пътищата.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.