Дърво падна върху кола до Южния парк в София

22 ноември 2015 13:06   3640 прочита


Паднало дърво смаза кола до Южния парк в София. Снимки изпрати зрител на bTV. Звеното за аварийно-спасителни дейности на Столичната община е обработило 27 сигнала за възникнали проблеми от вятъра през изминалата нощ.

Премахнати са паднали клони на пътните платна, паднали дървета в кв. "Горна баня" и по Южната дъга, опасно скеле в кв. "Гоце Делчев", отстранени са силно увредени пътни знаци, навеси и рекламни пана в различни райони на града.

90 сигнала за паднали клони по тротоарите и зелените площи в града са предадени за предприемане на действия по разчистването им на Столичния инспекторат, дирекция „Зелена система“ и на районните администрации.

Осем екипа на фирмите, ангажирани с поддръжката на уличното осветление, работиха през изминалата нощ по възстановяване на прекъснато осветление. Най-сериозни проблеми вятърът създаде в южните райони на София. Работата на всички екипите ще продължи и през днешния ден./bgdnes.bg


Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар