Драма! Майката на Неделчо от Нови Искър ридае гневно: Избиха цялото семейство заради Кети!

20 януари 2018 09:52   6129 прочита


Всички 6 жертви на бруталния престъпник Росен Ангелов - Горския вече са погребани, като най-парадоксалното е, че ликвидираните съпрузи Кети и Неделчо са имали отделни погребения и телата им не са положени в общ гроб, твърди в. "Уикенд". Причината е в ненавистта на родителите на Неделчо, които обвинявали половинката му за случилото се. "Тази курва е виновна за всичко, не си сяда на задника, ами изневеряваше с този психопат!

Заради нея ги избиха до крак, не спирала да пустосва майката на покойника. В разследване, небивала мистерия витае около погребението на Кети Кюхова в Нови Искър. Четете тук какво споделят местните жители. Влюбените тийнейджъри Нанси и Боби също бяха разделени след смъртта си. Майката и бабата на 18-годишния младеж Стефана и Корнелия настоявали той да бъде положен до неговата любима Нанси, но желанието им не се изпълнило.

Боби е единствената жертва на Горския, който бе изпратен в отворен ковчег. Роднините на Неделчо пък категорично отказали да вземат трупа на половинката му Кети, тъй като я обвинявали за касапницата в Нови Искър. Неверни се оказаха слуховете, че никой не иска да урежда траурната церемония на жената. Бившият съпруг на Кети и баща на дъщеря й Нанси уредил погребението й.

Баба Елена също е била изпратена подобаващо. На фаталния 13-и в Малашевските гробища в София бяха положени телата на 41-годишния Неделчо Юнаков и 19-годишния му син Георги. Надупчените на решето от Горския баща и син бяха изпратени в затворени бели ковчези. На погребението се стекли над 100 души, разкриха източници . Неделчо и синът му са положени един до друг в съседни гробове. "Няма вече радост за нас", ридаеше неутешима почернената майка на Неделчо - Петранка, и не спираше да пустосва снаха си.

/blitz.bg


Още за: жертви   тела   гроб   Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар