Данъчен е убитият в "Лозенец", нападнали го с чук и нож
24
август
2014
18:58
7298 прочита



53-годишният мъж, който беше намерен мъртъв в столичния квартал Лозенец е бил служител на данъчната служба в столичния район "Витоша". Бил е убит вчера. Мъж, заподозрян в убийството, е задържан, а друг се издирва, съобщи БНРм цитиран от 24 часа. Убитият бил компютърен специалист в данъчната служба.
По неофициална информация нападението е било извършено с нож и чук. Предполага се, че става въпрос за скандал между нападателите и жертвата, прераснал в побой и убийство.
Днес служители на Криминална полиция" обикаляха адреси в столичния квартал "Лозенец", за да търсят допълнителни улики и информация за престъплението.

Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.