Бомбената истерия не спира: Паника във влака София-Перник

23 ноември 2015 14:25   3584 прочита


Забравен сак от девойки предизвика суматоха във влака в района на Радомир. Оказва се, че момичета пътуващи от София за Перник забравили ръчния си багаж в трена, който по–късно бил видян случайно от пътници.

Веднага след случилото се е подаден сигнал до полицията, пише "Монитор". Минути по – късно пристигнали специализирани екипи, които заподозрели, че в куфара може да има бомба и предприели обезвреждане. „Бая време се наложи да стои влака на Радомир. Аз пътувах от столицата, до моя братовчедка. Чух, че девойчетата си пили бирички във влака и като слезли едното от тях си забравило багажа. Дали е така, не зная. Но беше доста страшно. Явно е заради случващите се терористични атентати“, коментира кюстендилка, която от 10 години живее в София.

Тя самата изказа възхитата си от бързите действия на службите. „Ако наистина беше бомба не искам да си помислям какво можеше да се случи. Така трябва да се действа винаги и да не се подценяват подобни опасности“, коментира още жената. Подобни мерки за сигурност бяха обявени в цялата страна и на летище София. /Блиц


Още за: сак   влак   суматоха   Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар